O nas

T-Mobile Polska jest jednym z największych w Polsce operatorów świadczących pełen zakres usług telekomunikacyjnych zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Na rynku biznesowym firma umocniła swoją pozycję dzięki integracji z GTS Poland w 2015 r. oraz z T-Systems Polska w 2017 r. i pozyskaniu kompetencji w zakresie obsługi przedsiębiorstw z najbardziej wymagających sektorów gospodarki. T-Mobile, w ramach swojego portfolio, oprócz usług mobilnych oferuje usługi stacjonarne, a także pełen pakiet produktów ICT, co stanowi unikalną propozycję w skali całego rynku. T-Mobile jest również liczącym się graczem w obszarze innowacji technologicznych. W oparciu o IoT tworzy i dostarcza inteligentne rozwiązania dla miast i firm komercyjnych.

T-Mobile Polska posiada własną infrastrukturę sieciową zarówno mobilną, jak i stacjonarną. W ramach infrastruktury mobilnej obejmuje zasięgiem w technologii 3G niemal 100% populacji Polski, natomiast zasięgiem technologii LTE ponad 99,8% populacji. Spółka jest liderem technologii 5G, a jej sieć piątej generacji jest dostępna w 46 miejscowościach i obejmuje zasięgiem 6 mln osób. Infrastrukturę stacjonarną operatora stanowi rozległa sieć światłowodowa o długości blisko 23 tysięcy kilometrów, z ponad 17 tysiącami punktów dostępowych, która umożliwia świadczenie usług na terenie całego kraju.

T-Mobile posiada największą sieć obiektów centrum danych w Polsce, a tym samym jest jednym z liderów w dostarczaniu usług centrum danych w kraju. Stale modernizuje i rozbudowuje swoją infrastrukturę tak, aby zapewnić Klientom dostęp do usług o najwyższych standardach, co potwierdzają liczne badania i certyfikaty.

Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T Mobile Polska S.A. jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom (DT), do której należą m.in. T Mobile i T-Systems. Grupa zatrudnia globalnie ponad 229 tysięcy pracowników i prowadzi działalność w 50 krajach na świecie. Deutsche Telekom jest jednym z globalnych liderów na rynku zintegrowanych usług telekomunikacyjnych. Obsługuje ponad 235 mln klientów telefonii komórkowej, ponad 27 mln klientów telefonii stacjonarnej i ponad 21 mln klientów szerokopasmowego internetu stacjonarnego.

Więcej informacji o firmie T-Mobile na www.firma.t-mobile.pl

O Grupie Deutsche Telekom

Współzałożycielem i obecnie jedynym właścicielem T-Mobile jest globalny koncern telekomunikacyjny – Grupa Deutsche Telekom. Należą do niej m.in. T-Mobile i T-Systems. Grupa zatrudnia globalnie prawie 230 tysięcy pracowników i prowadzi działalność w 50 krajach na świecie, obsługując blisko 200 mln klientów. Deutsche Telekom jest jednym z globalnych liderów na rynku zintegrowanych usług telekomunikacyjnych. Posiadaj niemal 143 mln klientów telefonii komórkowej, 31 mln klientów telefonii stacjonarnej i ponad 17 mln klientów szerokopasmowego Internetu stacjonarnego.

Masz pytania lub potrzebujesz oferty?

Masz pytania lub potrzebujesz oferty?

Skontaktuj się z doradcą
Dzień dobry!
w czym możemy pomóc?
5000
...