Case study
Wdrożenie rozwiązań głosowych
i mobilnych dla
EVEREST FINANSE

O firmie

Everest Finanse S.A. jest właścicielem marki Bocian Pożyczki i prowadzi działalność na terenie całej Polski od 2000 r.

To duże, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo świadczące usługi finansowe w zakresie udzielania pożyczek pieniężnych – w gotówce lub na karcie przedpłaconej. Dzięki miłej, fachowej obsłudze i świadczeniu usług na najwyższym poziomie, marka stale zdobywa coraz szersze grono zadowolonych Klientów.

Zdaniem Klienta

Przenieśliśmy się do T-Mobile, gdyż zagwarantowano nam bezproblemową i niezawodną komunikację z naszymi Klientami i Pracownikami. Współpraca z T-Mobile zapewniła nam sprawne działania na Infolinii, z którą dziennie kontaktują się tysiące osób oraz skuteczną obsługę Klientów na najwyższym poziomie. Ze względu na obszar działania firmy nasze oczekiwania względem zasięgu w każdym miejscu Polski również zostały spełnione.

Damian Hawryluk

Dyrektor Informatyzacji, Administracji

Podjęte
wyzwanie

Świadczenie usług finansowych wiąże się z koniecznością zapewnienia ciągłej dostępności oraz bezpieczeństwa przepływu informacji.

Firma Everest Finanse S.A. od początku działalności kładzie mocny nacisk na rozwój. Doskonaląc procedury działania oraz zapewniając szybki i bezbłędny obieg informacji, przedsiębiorstwo przeobraziło się w nowoczesną i profesjonalną firmę, która w tym momencie zatrudnia ponad 1 400 Doradców Klienta na terenie całej Polski.

Czego poszukiwał Klient?

Szybki dostęp do informacji pozwalających na skrócenie czasu podejmowanych decyzji oraz błyskawiczny transfer środków pieniężnych w formie gotówki lub zasilonych kart przedpłaconych pozwoliły marce zbudować przewagę na rynku. Dzięki konsekwencji w działaniach, firma ugruntowała sobie pozycję technologicznego lidera w branży.

Chcąc utrzymać ten trend, Everest Finanse S.A. poszukiwał niezawodnego dostawcy usług telekomunikacyjnych. Firma współpracuje z T-Mobile od 2018 r., korzystając z ponad 4 500 kart SIM, Platformy Głosowej oraz usług z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Podjęte wyzwanie
 • Wymagania

 • Wdrożenie nowych rozwiązań bez wpływu na bieżącą pracę
 • skalowalność Możliwość łatwej skalowalności rozwiązania
 • oferta Atrakcyjna, indywidualnie dopasowana oferta cenowa
 • obsługa Możliwość wygodnej i szybkiej obsługi posprzedażowej
 • nagrywanie Umożliwienie nagrywania przeprowadzanych rozmów oraz prezentowania się odbiorcom indywidualnym identyfikatorem alfanumerycznym

Zastosowane rozwiązania i technologie

Platforma Głosowa Grupa

Zaoferowaliśmy Klientowi usługę profesjonalnej platformy głosowej opartej na dwóch redundantnych, dedykowanych łączach, gwarantujących ciągłość działania usługi oraz płynne przekazywanie połączeń w przypadku awarii jednego z nich. Ponadto:

 • Umożliwiliśmy Klientowi posługiwanie się identyfikatorem alfanumerycznym, dzięki czemu zamiast standardowego numeru, firma może identyfikować się nazwą marki w komunikacji tekstowej oraz telefonicznej.
 • W celu stałego podnoszenia jakości usług, zaoferowaliśmy możliwość utrwalania rozmów w celu późniejszej analizy.
 • Umożliwiliśmy masową wysyłkę personalizowanych komunikatów SMS i MMS.
platforma głosowa

Usługi mobilne

Wyposażyliśmy firmę w ponad 4 500 tysiąca kart SIM, umożliwiając ponad 1 400 Doradcom Klienta swobodną i bezpieczną pracę.

 • Dzięki stabilnemu transferowi, Doradcy Klienta mogą bez przeszkód przeprowadzać cały proces ofertowania bezpośrednio, na miejscu u Klienta.
 • Dzięki wygodnej platformie posprzedażowej eSerwis, firma jest w stanie samodzielnie wykonać niemal 99% operacji na zarejestrowanych kartach SIM i swobodnie rozszerzać i ograniczać zakres pakietu, w zależności od aktualnych potrzeb.
 • W przypadku awarii lub zgubienia karty SIM, Klient jest w stanie samodzielnie zarejestrować nową kartę SIM w zaledwie 5 minut.

Cloud Security oraz E-Mail Protection

W trosce o bezpieczeństwo danych firmy, wyposażyliśmy kluczowych pracowników firmy w usługę z zakresu cyberbezpieczeństwa:

 • Zapewniliśmy bezpieczeństwo urządzeń mobilnych, stale monitorując wszelkiego rodzaju incydenty związane z wyciekiem transmisji danych, atakami backdoor.
 • Usługa pozwoliła na monitoring nie tylko urządzenia, ale i wszystkich aplikacji, stale kontrolując, wykrywając i zabezpieczając urządzenia Pracowników przed złośliwym oprogramowaniem.

Korzyści dla Klienta

Ciągłość świadczonych usług

Pełna redundancja z możliwością podpisania SLA na poziomie nawet do 99,99%, zapewnia ciągłość pracy w przypadku awarii, prac technicznych lub innych zdarzeń losowych.

Kompleksowe doradztwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z firmami z branży, byliśmy w stanie zaoferować firmie Everest Finanse S.A. doradztwo na etapie projektowania, wdrażania i obsługi oferowanych rozwiązań.

Wydajna infrastruktura

Implementowane usługi są w stanie zapewnić wygodną, stabilną i bezpieczną pracę ponad 1 400 Doradców Klienta w odległych lokalizacjach, a dzięki wydajnej infrastrukturze, usługi oferowane przez T-Mobile są w pełni skalowalne i przygotowane na zwiększenie liczby lokalizacji, urządzeń i Pracowników.

Masz pytania lub potrzebujesz oferty?

Masz pytania lub potrzebujesz oferty?

Skontaktuj się z doradcą

Sukcesy naszych
Klientów

 • W przypadku gospodarki odpadami należy wszystko dobrze rozegrać logistycznie, zbierać tylko pełne kontenery, oraz uważać na to, żeby nie doszło do niekontrolowanego pożaru. Zobacz jak T-Mobile pomógł w tej ciężkiej pracy.
  Zobacz case study
 • Dostarczanie naturalnego i ekologicznego ciepła do domów wymaga urządzeń i infrastruktury do pracy w trudnych warunkach. Sprawdź jak T-Mobile zapewnił Geotermii Podhalańskiej wysokiej klasy rozwiązanie NB-IoT.
  Zobacz case study
 • Hotel na wzgórzu, w środku lasu to niełatwe wyzwanie dla dostawcy usług teleinformatycznych. Na szczęście T-Mobile sprostał wyzwaniu i zapewnił szybkie i bezpieczne łącze dla gości hotelu.
  Zobacz case study
 • Kompleksowe rozwiązania centrum danych w tym odzyskiwanie awaryjne. Dzięki wysokiej jakości i elastyczności usług T-Mobile stał się dostawcą Coca-Cola HBC.
  Zobacz case study
 • Kompleksowa, skalowalna usługa telekomunikacyjna zapewniająca bezawaryjną pracę blisko 500 konsultantów telefonicznych.
  Zobacz case study
Dzień dobry!
w czym możemy pomóc?
5000
...