1-3 minuty

4 sposoby na wykorzystanie technologii w rozwijającej się firmie

Największą radością każdego przedsiębiorcy jest dynamiczny rozwój jego firmy. Większa firma to także zmiany w zarządzaniu. Na szczęście jest technologia, która pomoże Ci w prowadzeniu biznesu.

4 sposoby na wykorzystanie technologii w rozwijającej się firmie:

1. Wykorzystaj moc internetu

Jeśli Twoja firma ma kilka oddziałów – za pomocą internetu połączysz je szybko i łatwo. Ważne, aby był on odpowiednio szybki i bezpieczny. Dzięki temu pracownicy mogą korzystać z tych samych plików i dokumentów na różnych komputerach, co jest zarówno tańsze, jak i wygodniejsze. Jeśli potrzebujesz bardziej bezpiecznego rozwiązania, wtedy sprawdź technologię prywatnej sieci (np. IP VPN).

2. Postaw na nowoczesną komunikację

Szybkie i stabilne łącze internetowe umożliwi wykorzystanie wielu nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Wideokonferencje pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze, poprzez ograniczenie ilość podróży służbowych. Pracownicy znajdujący się w odległych lokalizacjach, wykorzystując wideokonferencje, mają bieżący i regularny kontakt ze sobą. Dzięki temu mogą prowadzić swoje projekty sprawniej i bez opóźnień.

Telefonia stacjonarna w połączeniu z telefonią mobilną pozwala Twoim klientom na szybki i sprawny kontakt z Twoją firmą. Ułatwieniem dla klientów będzie także zastosowanie jednego numeru kontaktowego, który umieścisz zarówno na stronie internetowej, jak i na ulotkach. To proste, ale bardzo wygodne rozwiązanie dla obu stron.

3. Wybieraj jednolite rozwiązania

Im mniej skomplikowany sposób działania firmy, tym łatwiej dostosować go do zmian na rynku i tym szybciej można zareagować na ruchy konkurencji. Rozwiązania technologiczne mają na celu wspierać działania biznesu. Każdy pracownik powinien wykorzystywać te same narzędzia. Zapewni to pełną zgodność techniczną, usunie ewentualne błędy uniemożliwiające płynną współpracę. Do tego celu idealnie nadają się rozwiązania dostępne w chmurze.

 

4. Upraszczaj i automatyzuj

Jeżeli Twoja działalność opiera się na dostawie towarów lub świadczeniu usług na miejscu u klienta, zapewne szukasz sposobów na kontrolę kosztów wykorzystania samochodu. Warto wtedy rozważyć skorzystanie z usług polegających na zaawansowanym monitoringu pojazdów. Urządzenie, wykorzystując GPS, przekazuje dane lokalizacyjne oraz te dotyczące stanu systemów samochodu do chmury. Dostęp do nich masz zarówno z komputera jak i telefonu lub tabletu. Pozwala Ci ona na pełną kontrolę przebytych kilometrów. Możesz ustalać najlepsze trasy i kolejność dostaw lub wizyt u klientów. Zarządzasz lepiej flotą samochodów, dzięki czemu Twoi kierowcy unikną przestojów, Twój klient będzie zadowolony, a Ty zmniejszysz wydatki na paliwo.

Wskazówka

Zadaniem technologii jest wsparcie dynamicznego rozwoju Twojej firmy. Warto poznać sposoby, które pozwolą wykorzystać jej pełny potencjał

 
Jeden Numer

Ten artykuł dotyczy produktu

Jeden Numer

Przejdź do produktu
IP VPN

Ten artykuł dotyczy produktu

IP VPN

Przejdź do produktu

Data publikacji: 27.01.2016

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Zostaw swój adres e-mail