1-3 minuty

Publiczna chmura dla klientów T-Mobile

Od dziś klienci biznesowi T-Mobile Polska mogą z korzystać z oferty publicznej chmury zapewniającej moc obliczeniową, pamięć masową, funkcjonalność wirtualnej sieci oraz mechanizmy bezpieczeństwa. Grupa Deutsche Telekom/ T-Systems w Niemczech stworzyła chmurę publiczną pod nazwą OTC (Open Telekom Cloud). Produkt oparty jest na architekturze OpenStack, przygotowany jest dla każdej firmy niezależnie od wielkości, czy branży. Platforma hostowana jest w centrach przetwarzania danych należących do grupy Deutsche Telekom oraz spełnia wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa oraz ochrony prywatności danych klientów.

Klient po zamówieniu OTC jest w pełni samodzielny i może stworzyć serwer wirtualny w przeciągu kilku minut. Obsługa wszystkich komponentów produktu OTC możliwa jest za pośrednictwem intuicyjnej w obsłudze konsoli WWW zapewniającej narzędzia do: zakupu nowych usług, zarządzania oraz monitorowania wydajności. Pomocna dla klienta jest bogata dokumentacja omawiająca poszczególne kroki konfiguracji środowiska oraz wsparcie telefoniczne.

Platforma OTC może zostać wykorzystana do stworzenia indywidualnego środowiska, które można zintegrować z własną infrastrukturą IT danej firmy zapewniając w ten sposób zasoby dla dowolnych firmowych aplikacji takich jak poczta elektroniczna, system CRM, systemów księgowych, itp. OTC zostało stworzone z myślą o rynku eCommerce. Dzięki wbudowanej m. in. funkcjonalności automatycznego skalowania, możliwe jest stworzenie dowolnego portalu lub aplikacji internetowej o zasięgu lokalnym jak również globalnym.

OTC dla polskich klientów oferowane i sprzedawane jest za pośrednictwem spółki z grupy Deutche Telekom – T-Systems International.

Wirtualne Centrum Danych

Ten artykuł dotyczy produktu

Wirtualne Centrum Danych

Przejdź do produktu

Data publikacji: 29.07.2016

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Zostaw swój adres e-mail