1-3 minuty

Owocna współpraca z Cisco

W Deutsche Telekom Europe (DT) rozumiemy, że działając wspólnie z różnymi – dużymi i małymi – partnerami, możemy zaoferować naszym klientom więcej. Jednym z największych jest firma Cisco. Od ponad dekady ten globalny gigant branży IT jest strategicznym partnerem technologicznym DT na wszystkich europejskich rynkach, na których prowadzimy działalność. W Polsce, za partnerstwo w Cisco odpowiada nasza spółka T-Systems Polska. W naszej współpracy dążymy do wspierania klientów biznesowych w szybszym rozwoju poprzez oferowanie im innowacyjnych technologii. Przyjęta strategia przyniosła jak dotąd wiele korzyści.

Wspólnie z Cisco pomagamy firmom w procesie cyfryzacji. Nasi klienci biznesowi wymagają wysokiej jakości rozwiązań w obszarze sieci korporacyjnych, bezpieczeństwa IT, przetwarzania w chmurze i systemów kolaboracji. To dlatego Cisco jest naszym partnerem w przypadku kluczowych produktów, takich jak LAN, WAN czy wi-fi. Oferuje także coraz więcej innowacyjnych rozwiązań opartych na chmurze, np. MERAKI. Jest ponadto liderem w zarządzaniu wi-fi, routingiem i bezpieczeństwem z chmury.

Innowacje zmieniają naszych klientów biznesowych

W Polsce T-Systems Polska współpracuje z wieloma firmami w zakresie rozbudowy i modernizacji infrastruktury sieciowej w oparciu o produkty Cisco.W Grecji COSMOTE, spółka zależna DT, pomogła Eurobankowi dostarczyć jego klientom biznesowym zaawansowane rozwiązanie do wideokonferencji. Stał się on tym samym pierwszym europejskim bankiem, który zaoferował firmom taką usługę. Spółka T-Mobile Czech stworzyła dla firmy ubezpieczeniowej Allianz w Czechach nowoczesne centrum obsługi klienta w oparciu o technologie UCM (Unified Communication Manager). To zaawansowane rozwiązanie zostało w wielu aspektach dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i obejmuje dodatkowe kanały komunikacji, takie jak media społecznościowe, webchat i SMS. Dzięki temu obsługa klientów Allianz znacznie się poprawiła.

„Współpraca z Cisco jest dla nas bardzo istotna, gdyż pozwala nam realizować kompleksowe projekty dla naszych klientów biznesowych i dostarczać im innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie”. – Powiedział Mariusz Chochołek, Prezes Zarządu T-Systems

Nagroda dla strategicznego partnera

Pamiętając o wszystkich sukcesach, które osiągnęliśmy wspólnie w ciągu wieloletniej współpracy, przyznaliśmy Cisco nagrodę 2018 Strategic Partner Award. Jest ona wyrazem naszego uznania za sześć pomyślnych lat w realizacji programu Cisco ROSE. Program ten funkcjonuje w 11 krajach regionu Europy Środkowej i Wschodniej, w których Grupa DT jest obecna.

ROSE, skrót od Rapid Operational Sales Enhancement (szybka poprawa sprzedaży operacyjnej), to wspólny program uruchomiony w styczniu 2012 roku przez Deutsche Telekom i Cisco, który jest integralną częścią strategii rozwoju DT. Jego główne cele to przyspieszenie wzrostu sprzedaży w sektorze usług teleinformatycznych B2B w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej, w tym w Polsce. Dzięki takim inicjatywom jak szkolenia pracowników, rozszerzenie bazy wiedzy teleinformatycznej w oparciu o rozwiązania Cisco, stworzenie wspólnych ofert i działań marketingowych, a także dzielenie się know-how w różnych krajach.

Dirk Blickberndt, Regionalny Menedżer Sprzedaży, który odebrał nagrodę w imieniu Cisco, skomentował: „Z radością przyjmujemy to wyróżnienie, które potwierdza wartość współpracy pomiędzy naszymi firmami. Nie tylko mamy potencjał do dalszego rozwoju w przyszłości, lecz także jesteśmy zwolennikami łączenia wiedzy specjalistycznej, która może pozwolić korporacjom z każdej branży zyskać przewagę w wyścigu technologicznym”.

Data publikacji: 27.03.2019

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Zostaw swój adres e-mail