1-3 minuty

Deutsche Telekom uznany za najlepszego dostawcę usług przez GlobalData

GlobalData, firma doradcza działająca wcześniej pod nazwą CurrentAnalysis, uznała Deutsche Telekom za najlepszego, spośród 11 kandydatów, dostawcę produktów i usług mobilnych dla firm. Grupa po raz pierwszy otrzymała takie wyróżnienie. Oznacza to sukces przyjętej strategii, której celem jest zdobycie pozycji europejskiego lidera w dziedzinie usług telekomunikacyjnych.

 

W ramach analizy porównawczej firma GlobalData przyjrzała się 11 dostawcom usług IT i firmom telekomunikacyjnym. Deutsche Telekom jako jedyna firma uzyskała oceny „bardzo dobre” we wszystkich sześciu badanych kategoriach: Usługi mobilne dla firm, Infrastruktura, Zdalne zarządzanie usługami mobilnymi, Działania operacyjne, Aplikacje mobilne i Usługi profesjonalne. Cechą wyróżniającą Grupę była możliwość zapewnienia jednego punktu kontaktu dla różnych usług: od dostępu do Internetu, zarządzania infrastrukturą i wydajnością, po rozwój horyzontalnych i wertykalnych rozwiązań biznesowych. Firma doradcza odnotowała również fakt, że DT aktywnie pracuje nad ciągła poprawą niezawodności i bezpieczeństwa swoich usług prowadząc pionierską politykę „zero wyłączeń” i działając zgodnie z mottem „bez wykrętów”, których jak dotąd nikt inny nie wdrożył.

Według analizy GlobalData doskonały, globalny, zasięg sieci Grupy i możliwości oferowania jednego punktu kontaktu zrównują ją, a nawet pozwalają jej wyprzedzić innych dostawców usług. Nie tylko tradycyjnych konkurentów działających na rynku telekomunikacyjnym, ale wszystkich graczy IT na rynku usług mobilnych dla firm. Stanowi to nie lada wyczyn. Ocena dowodzi, że Deutsche Telekom jest gotowa, by potwierdzić status europejskiego lidera wśród dostawców usług telekomunikacyjnych, a nawet wskazuje, że Grupa jest liczącym się graczem na szczeblu globalnym. To dla nas zarówno wielkie wyróżnienie, jak i nagroda.

 

Telefonia Komórkowa

Ten artykuł dotyczy produktu

Telefonia Komórkowa

Przejdź do produktu

Data publikacji: 13.06.2017

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Chcesz dostawać informacje o nowych wpisach?

Zostaw swój adres e-mail