Pędzi 5g i wyprzedaż

Przyszłość z 5G
Czym jest sieć 5G
Zasięg
Pytania i odpowiedzi
Kontakt

Sieć 5G Bardziej

To najbardziej zaawansowana sieć piątej generacji, otwierająca przed Tobą największe możliwości. Pozwala uzyskiwać prędkości 10x większe niż dotychczas, przekraczające nawet 1Gb/s. Sieć 5G Bardziej to także największy zasięg: w najbliższym czasie dzięki ponad 2000 stacji bazowych w ponad 380 miejscowościach, sygnał sieci 5G Bardziej dotrze do ponad 26% społeczeństwa.

Różnice między 4G a 5G

Sieć 5G działa z prędkością ponad 1 Gb/s i umożliwia obsługę ogromnej liczby urządzeń na małym obszarze, przy jednoczesnej, najwyższej jakości połączenia. Oferuje przy tym niezliczoną gamę nowych możliwości. Wyobraź sobie świat przyszłości, w którym, oglądasz transmisję na żywo, w wysokiej rozdzielczości, prowadzoną z dronów, albo taki, w którym bierzesz udział w światowych zawodach dla graczy, z dowolnego miejsca w Polsce. W biznesie 5G ceniona jest przede wszystkim zwiększoną szybkość i minimalne opóźnienia. Oznacza to np. płynne korzystanie ze zdalnych narzędzi typu business intelligence czy szybsze przesyłanie danych z czujników monitorujących bardzo dokładnie np. zużycie energii czy środowisko. Sieć 5G pozwala też lepiej nadawać priorytet komunikacji krytycznej tak, by służby ratunkowe mogły korzystać z niej niezawodnie w każdej chwili.

Urządzenia działające w sieci 5G

Z sieci 5G Bardziej skorzystasz, jeżeli posiadasz dowolne urządzenie 5G z oferty T-Mobile. Podłącz się do sieci najnowszej generacji i doświadcz 10x większych prędkości niż do tej pory! Ale to dopiero początek. Już niedługo cały potencjał 5G odczujesz, korzystając także z urządzeń wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości czy IoT. Liczba urządzeń, w których będzie można w praktyce wykorzystywać szybsze 5G, będzie wzrastać. Stanie się to możliwe dzięki antenom wykorzystującym technologię Massive MIMO i Beamforming, które pozwalają nakierować sygnał precyzyjnie na terminal. Dzięki temu wydajność przesyłania danych znacząco wzrasta.

T-Mobile

© 2024 T‑Mobile Polska S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone