Zabezpiecz swoje
ZASOBY, APLIKACJE I KLUCZOWE PROCEDURY.
100% dostępności usług
Stabilna i nieprzerwana praca Twojego biznesu. Nie pozwól, aby Twoja firma i wszystkie jej systemy przestały odpowiadać! Zapobiegaj opóźnieniom i zabezpiecz się przed stratami finansowymi.
Plan ochrony w warstwie 7
Zaawansowany model ochrony aż do warstwy aplikacyjnej, która obsługuje protokoły wyższego poziomu, kodowanie oraz kontrolę komunikacji. Chroń się przed włamaniami i zabezpiecz swoje najważniejsze dane.
Inspekcja SSL
Zapewnij bezpieczeństwo przesyłanych danych i połączeń sieciowych, dzięki ich szyfrowaniu oraz weryfikacji tożsamości podmiotów w komunikacji. Unikaj kradzieży danych, wycieku haseł oraz zapobiegaj skasowaniu ważnych informacji.
Ochrona zasobów w chmurze
Chroń swoje dane 24/7. Korzystaj z elastycznych rozwiązań, technik analitycznych i mechanizmów kontrolnych zapewniając bezpieczeństwo i szybkie reakcje na zagrożenia. Przechowuj i przetwarzaj dane w chmurze i dbaj o bezpieczeństwo wszystkich zasobów.
Scrubing center
Konsollidacja ochrony w 1 miejscu. Stałe monitorowanie ruchu sieciowego, wykrywanie ataków DDoS oraz oczyszczanie ruchu ze sztucznie generowanego ruchu IP. Zabezpiecz się przed próbami włamań, aby zapobiec zablokowaniu działalności Twojej firmy.
Dostosowanie do wymogów GDPR
Ujednolicenie przepisów o ochronie danych osobowych na terenie Uni Europejskiej. Dostosuj działalność swojej firmy do nowych przepisów obowiązujących od 2018 roku i uniknij milionowych kar. Zarządzaj danymi osobowymi tak, aby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu.
Zobacz także:
© 2017 T-Mobile Polska S.A. Wszystkie prawa zastrzeżone Nota prawna