tesco

Sieć korporacyjna
ip Vpn dla TeSco

Tesco to jeden z trzech największych na świecie detalistów. Posiada sklepy w 14 krajach Europy, Azji i Ameryki Północnej.

REFERENCJE

„Dla Tesco ważny jest wybór zaufanego partnera z Europy Środkowo-Wschodniej, który będzie mógł zapewnić regionalne podejście. Ponieważ nasza sieć jest zarządzana centralnie, jednym z kluczowych atutów jest korzystanie z dostawców oferujących tę samą jakość obsługi w każdym kraju. Ponadto, zależy nam na współpracy z tym samym zespołem we wszystkich krajach, gwarantującym, że usługi będą świadczone według tej samej specyfikacji i przy zapewnieniu tej samej jakości”.

Martin Berdych

Dyrektor ds. Operacyjnych i Infrastruktury IT
na Europę Środkowo-Wschodnią

Niezawodne połączenia,
gwarantowane oszczędności

Wolumen usług świadczonych na rzecz Tesco stale rośnie od 2005 roku. Współpraca rozpoczęła się i systematycznie rozwijała w Czechach, a w 2011 roku została rozszerzona na inne kraje, w których prowadzimy działalność: Polskę, Słowację, Rumunię, Węgry. Tesco Stores uzyskały jednolitą sieć IP VPN o wysokich parametrach jakościowych, obejmującą zasięgiem sklepy detaliczne w całej Europie Środkowo‑Wschodniej. Obsługujemy obecnie ponad 1000 sklepów Tesco w tej części Europy.

W związku z rozszerzeniem zakresu usług świadczonych na rzecz sieci detalicznej oraz coraz większą liczbą sklepów, oddziałów i magazynów włączonych do sieci wartość świadczonych usług gwałtownie wzrosła. Współpraca w jednym kraju została rozszerzona na inne kraje dzięki wdrożeniu sieci IP VPN, obejmującej Węgry, Polskę i Słowację.

niezawodne połączenia, gwarantowane oszczędności

Obsługujemy obecnie około 15% wszystkich sklepów Tesco na świecie i operujemy
w następujących krajach Europy Środkowo-Wschodniej:

czechy CZECHY

Węgry Węgry

465 polska

172 Słowacja

DLACZEGO
NASZE ROZWIĄZANIE?

Usługa IP Virtual Private Network (VPN) umożliwia sieci Tesco łatwe i skuteczne połączenie wszystkich sklepów firmowych za pomocą jednej, prywatnej sieci i znaczne zmniejszenie kosztów operacyjnych.

strzałka w prawo strzałka w prawo

Sieć jest podstawą działania najważniejszych dla Tesco aplikacji, takich jak transakcje płatnicze, system zarządzania łańcuchem dostaw i systemami informatycznymi dla pracowników.

strzałka w prawo strzałka w prawo

Oprócz regionalnej sieci IP VPN, świadczymy na rzecz Tesco inne usługi krytyczne dla działalności spółki, takie jak centrum kolokacji danych, dedykowany dostęp do Internetu, usługi głosowe i SMS.

 • ZALETY
  NASZEJ SIECI

  Jednorodna regionalna sieć

  - bardziej wydajna niż sieci działające odrębnie w poszczególnych krajach.

 • ZALETY
  NASZEJ SIECI

  Niższe koszty implementacji

  – projekt realizowany
  regionalnie i jednorazowo.

 • ZALETY
  NASZEJ SIECI

  Duży wybór produktów

  pozwalający na budowę dodatkowych usług,
  np. Unified Communications.