hotel arłamów

usługi t-mobile
dla hotelu arłamów
w bieszczadach

REFERENCJE

„Nasi Goście przyjeżdżają do nas w różnych celach: biznesowych, konferencyjnych, szkoleniowych, a także wypoczynkowych. W każdej sytuacji chcemy zapewnić im najwyższą jakość usług i łączność ze światem. Hotel położony jest w przepięknym i unikalnym miejscu – na wzgórzu, w środku lasu. Niełatwo było więc znaleźć dostawcę teleinformatycznego, który spełniłby nasze oczekiwania. T-Mobile zagwarantował nam wysoką jakość i kompleksowość rozwiązań. Nasi Goście cieszą się szybkim i bezpiecznym łączem. Infrastruktura jest monitorowana i sterowana za pomocą sieci. W nieprzyjaznej dla technologii lokalizacji Goście mają kontakt z naturą, ale także ze światem”.

Joanna Dobrzańska

Dyrektor sprzedaży i marketingu w Hotelu Arłamów

PODJĘTE
WYZWANIE

Hotel Arłamów to kompleks wypoczynkowo-konferencyjny położony w Bieszczadach. Do prawidłowego funkcjonowania tego typu miejsc niezbędna jest niezawodna sieć. Ze względu na dość nietypową lokalizację zapewnienie w hotelu dostępu do łącza było sporym wyzwaniem.

Pomimo trudności, z jakimi wiąże się podłączenie sieci w tym kompleksie, T-Mobile już od października 2015 roku nieprzerwanie dostarcza tam swoje usługi. Sieć T-Mobile pozwala gościom hotelowym

korzystać z bezpiecznych i szybkich połączeń, a także zapewnia sprawne funkcjonowanie ponad 15 tysięcy urządzeń działających przez Internet i Ethernet na terenie całego obiektu. Aby było to możliwe, w Bieszczadach położono ponad 17 kilometrów światłowodów. Pracownicy hotelu korzystają łącznie z 500 numerów stacjonarnych oraz 120 numerów komórkowych.

Optymalne rozwiązania od T-Mobile pozwalają hotelowi Arłamów na dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie.

KOMPLEKSOWE
NASZE ROZWIĄZANIE

Takie obiekty, jak Hotel Arłamów, wymagają szczególnego podejścia w zakresie dostarczanych usług. Organizowanie wideokonferencji do 100 osób jednocześnie, zapewnienie ponad 300 pracownikom dostępu do telefonów oraz dostarczanie gościom hotelu połączenia internetowego najwyższej jakości – to tylko niektóre z wyzwań, jakie stoją przed dostawcą.

strzałka w prawo strzałka w prawo

Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji i wybraniu najlepszych rozwiązań, hotel ma obecnie dostęp do wszystkich niezbędnych usług. Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu gościom hotelowym było warunkiem koniecznym do spełnienia. W tak dużym kompleksie sieć, niezależnie od sytuacji, musi być niezawodna.

strzałka w prawo strzałka w prawo

Aktualnie dzięki kompleksowemu rozwiązaniu nie ma żadnych problemów z dostępem do łącza. kompleksowe rozwiązanie

 • ZALETY
  I KORZYŚCI

  Do dyspozycji gości hotelowych jest:

  bezpieczne i szybkie łącze.

 • ZALETY
  I KORZYŚCI

  Stacja bazowa znajduje się
  w pobliżu obiektu

  i obsługuje tylko hotel. Zapewnia to nieprzerwane
  działanie sieci w całym kompleksie.

 • ZALETY
  I KORZYŚCI

  Wszystkie systemy
  monitorowane są przez internet.

  W razie jakiejkolwiek awarii, reakcja jest błyskawiczna.

dostarczane
usługi

Internet
Nieograniczony dostęp do sieci zapewnia łączność w całym obiekcie. Poza dostarczaniem Internetu gościom, hotel nieprzerwanie korzysta z połączenia, na którym oparte są wszystkie systemy. Prędkość do 500 Mb/s to szybkie połączenie, które gwarantuje zadowolenie gości hotelu.

Ethernet VPN
Ethernet VPN zapewnia wymianę danych pomiędzy dwoma oddziałami hotelu. Umożliwia to natychmiastowe dokonywanie rezerwacji, a także sprawdza się w innych sytuacjach. Pozwala na zarządzanie siecią, zachowując przy tym kontrolę nad jej funkcjonowaniem. Usługa jest w pełni bezpieczna i niezawodna.